ASYSTENT 2020

GABINET LEKARSKI

Szybki i prosty sposób obsługi pacjenta

Dla kogo jest dedykowany program Asystent Gabinet Lekarski?

Asystent Gabinet Lekarski to program dedykowany dla prywatnych gabinetów lekarskich, przychodni medycznych, gabinetów rehabilitacyjnych i innych placówek z branży medycznej. Główną funkcją programu jest rejestracja pacjentów oraz prowadzenie karty pacjenta. Program został stworzony z myślą o rozładowaniu długich kolejek dzięki łatwej rejestracji pacjentów oraz możliwości wysyłania do nich informacji z powiadomieniami. Aplikacja spowoduje, iż Twój gabinet będzie płynnie przyjmował pacjentów co przyniesie korzyści dla obydwu stron, pacjenta i lekarza.
Do czego służy program?

Program Asystent Gabinet Lekarski jest przeznaczony do zapisywania danych o pacjencie, jego historii choroby czy datach kolejnych wizyt. W danych kontaktowych możemy zanotować informacje o przebiegu badania, informacje o diagnozie czy inne informacje dotyczące badania.


Po wprowadzeniu danych o pacjencie i jego chorobie możemy na bieżąco opisywać poszczególne warianty leczenia, spostrzeżenia czy uwagi.


Możliwości programu.

 • Program Asystent Gabinet Lekarski umożliwia pracę wielostanowiskową co oznacza, że inni lekarze mogą w tym samym czasie wykonywać inne czynności.
 • Praca w programie umożliwia wprowadzenie dużej ilości danych oraz ich skatalogowanie a co za tym idzie ekspresowe przeszukiwanie rekordów.
 • Przypomnienie o terminach wizyt, historia leczenia dają dużo szersze możliwości diagnozy przyczyn choroby u pacjenta.
 • Kontakt z pacjentami, kontrahentami oraz pracownikami zapewnia wbudowany moduł skrzynki pocztowej oraz system powiadomień SMS.
 • Możliwości programu: prowadzenie kartoteki pacjentów, prowadzenie historii wizyt pacjenta, obsługa załączników, skanów, łatwe i błyskawiczne wyszukiwanie informacji w poszczególnych modułach,
 • Możliwość tworzenia dowolnie wielu grup, prowadzenie gospodarki magazynowej, prowadzenie modułu fakturującego, historia wizyt pacjentów czy zaplanowane zadania.
 • Moduły w programie: dane kontaktowe pacjentów, sprzedaż i zakupy, historia wizyt, magazyn, nadzór maszyn, akta osobowe, rejestracja pacjentów, zlecenia produkcyjne, projekty, zaplanowane zadania, historia kontaktów, zamówienia oraz wiele innych opcji
 • Aplikacja ma wbudowaną skrzynkę pocztową, gdzie w jednym miejscu bez wychodzenia z programu, można wysłać e-maile do klientów.
 • Program automatycznie tworzy kopie bezpieczeństwa co zabezpiecza nas przed utratą danych oraz w szybki sposób możemy przenieść na inny komputer (odtwarzając z kopii bezpieczeństwa).
 • Kupując inne programy z serii Asystent są one kompatybilne ze sobą.
 • Możliwością programu jest to, że można dokupić licencje na dowolną ilość stanowisk, potrzebną w danej firmie.


Program posiada 3 wersje programu:

Wersja PRO - przeznaczona jest do pracy na jednym stanowisku (komputerze) – dostęp o bazy tylko z jednego programu (komputera).
Wersja BIZNES - przeznaczona jest do pracy w środowisku sieciowym – równoczesny dostęp do bazy z wielu stanowisk (komputerów).
Wersja MAX – jest to rozszerzona wersja BIZNES o dodatkowe moduły.
Wszystkie dane wprowadzone do wersji TESTOWEJ (TRIAL) programu pozostają niezmienione i przechodzą do wersji ZAREJESTROWANEJ (ZAKUPIONEJ) programu.
Do programu na okres 12 miesięcy dołączona jest pomoc techniczna (tickety) oraz aktualizacje do programu.
Szybki start - instrukcja do programu.

Z filmu, który znajduje się po lewej stronie dowiesz się jak korzystać z podstawowych funkcji programu Asystent Gabinet Lekarski.

Jak dodać rekord w programie?
Jak zrobić wydruk?
Na jakim systemie pracuje?

Program Asystent Gabinet Lekarski działa na wielu systemie Windows:


Windows Serwer


Windows 7


Windows 8


Windows XP


Windows Vista


Windows 10Dlaczego warto zakupić program?

Gabinet Lekarski to intuicyjny, prosty w obsłudze program dla prywatnych gabinetów lekarskich, rehabilitacyjnych i innych placówek z branży medycznej. Pomaga szybko i wygodnie pracować co jest niezbędne w pracy lekarza. Wszystkie dane o pacjencie dostępne są w jednym miejscu, bez zbędnego szukania w kartotekach, szybki do stęp do historii pacjentów, szybki dostęp do zaplanowanych wizyt. Program usprawnia obsługę rejestracji.
Aplikacja została stworzona z myślą o pracy lekarza i całej przychodni.
Gdzie kupić program?

Program można zakupić na stronie Meteoryt.pl