ASYSTENT 2020

PRODUKCJA

ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ W PROSTY SPOSÓB !

Szukasz programu dla firmy produkcyjnej?

Poszukujesz oprogramowania do samodzielnej instalacji?

Asystent Produkcja to program do zarządzania zleceniami produkcyjnymi w firmach, gdzie dostęp do bazy zleceń produkcyjnych jest możliwy przez wielu użytkowników. Aplikacja pozwala kontrolować dokumenty magazynowe powstające w procesie produkcji RW - rozchód wewnętrzny oraz PW - przychód wewnętrzny. Program do produkcji umożliwia definiowanie produktów złożonych tj. definiowanie składu produkt z poziomu indeksu produktowego oraz realizację zleceń i generowanie automatyczne dokumentów magazynowych.
Najważniejsze cechy programu

  • Twórz produkty złożone - W programie w ciągu kilku chwil stworzysz produkt złożony, który zbudowany może być z wybranych przez ciebie składników. Które podczas realizacji zlecenia zostaną w odpowiedniej ilości pobrane ze stanów magazynowych.
  • Kontroluj czas realizacji zlecenia - Na liście zleceń w prosty sposób pokazany jest czas jaki pozostał do zakończenia zlecania dzięki, któremu można planować produkcję tak aby nie była ona opóźniona.
  • Planuj kolejne zlecenia i twórz wydruki - W ciągu kilku chwil jesteś w stanie stworzyć nowe zlecenie oraz wydrukować je na tradycyjnej drukarce lub do pliku pdf. A w budowany program pocztowy ułatwi Ci ewentualne wysłanie tych dokumentów.
  • Wystawiaj faktury bezpośrednio ze zlecenia produkcyjnego - Jednym kliknięciem z twojego zlecenia produkcyjnego wystawisz fakturę i wyślesz ją do klienta dzięki czemu skrócisz czas spędzony na wystawianiu faktury w innym programie.
  • Kontrola stanów magazynowych to podstawowa funkcjonalność programu - Dzięki prostemu interfejsowi z łatwością będziesz panował nad wszystkimi zleceniami w firmie dzięki czemu oszczędność twojego czasu przełoży się na większą wydajność pracy.


Tworzenie pozycji produktu złożonego na indeksie magazynowym oraz dodanie do niej składu produktów

PODSTAWA PRODUKCJI TO PRODUKTZŁOŻONY


Przyjęcie zamówienia od klienta


Wystawienie zamówienia do dostawców na składniki do realizacji zlecenia produkcyjnego


Przygotowanie oferty na realizację zlecenia produkcyjnego oraz wystawienia zlecenia produkcyjnego (dodanie produktu złożonego do zlecenia)


Odbiór towaru, zakończenie zlecenie / wystawienia dokumentów RW/PW, faktury sprzedaży dla klienta na wykonane produkty

Produkcję można realizować
w dwóch wariantach:

  • I – szybka produkcja (automatycznie tworzy zlecenie produkcji) – wystarczy tylko wpisać ilość produktów do realizacji
  • II – tworzenie zlecenia produkcyjnego od podstaw, wprowadzenie produktów do realizacji ustalenie terminów realizacji, statusu produkcji, następnie kontrola niewygenerowany dokumentów magazynowych RW i PW oraz manualna zmiana statusów zlecenia zgodn
  • Celem programu jest standaryzacja pracy firmy produkcyjnej lub montażowej tak aby w przyszłości na bazie wypracowanej procedury wdrożyć standardy np. ISO.
  • Program z powodzeniem może być obsługiwany przez osoby nie mające doświadczania obsługi komputera, nie wymaga administrowania przez wykwalifikowanych informatyków.


Szybki start - instrukcja do programu.

Z filmu, który znajduje się po prawej stronie dowiesz się jak korzystać z podstawowych funkcji programu oraz zapoznasz się ze strukturą środowiska Asystent Produkcja