ASYSTENT 2022

BAZA DANYCH

Tworzenie baz danych

Zobacz więcej

Dla kogo jest dedykowany program Asystent Baza Danych?

Czy jesteś przedsiębiorcą początkującym, czy doświadczonym i nie posiadasz bazy danych swoich kontrahentów? Uniknij chaosu w swojej firmie. Raz na zawsze odstaw tabele arkuszu kalkulacyjnego, w którym Twój pracownik utworzył 5 różnych plików, a na sam koniec nie wiadomo o co chodzi. Wejdź na wyższy poziom z Asystentem Baza Danych. Dostosuj program do potrzeb swojej firmy. Wprowadź wszystkie szczegółowe dane swoich kontrahentów, pracowników, firm oraz wielu innych. Za pomocą tworzenia kategorii drzewiastych poukładasz wszystkie kontakty wedle swoich potrzeb wprowadzając ład i porządek. Wyszukanie danego rekordu to kwestia kilku sekund. Te kilka sekund, to już oszczędność Twojego cennego czasu, a co za tym idzie pieniędzy. Zainwestuj w solidne oprogramowanie, zatrudnij Asystenta Baza Danych.
Asystent Baza Danych

Do czego służy program?

Asystent Baza Danych to oprogramowanie umożliwiające tworzenie dowolnie wielu baz danych, a w nich własnych pól dodatkowych.


Program obsługuje małe i duże przedsiębiorstwa, które posiadają znaczne ilości danych rekordów, m. in. kontrahentów czy pracowników. Wspomaga szybkie odszukanie danego klienta.


Możliwości programu:

 • Program Asystent Baza Danych w pełni zadowalający sposób porządkuje wszystkie rekordy, wprowadzając uporządkowanie, z którego w każdej chwili i w łatwy sposób można skorzystać za pomocą wyszukiwarki lub z dostosowanych przez siebie kryteriów wyszuk
 • Użytkownik może w bardzo prosty sposób tworzyć kategorie, do których można przypisywać dowolne ilości pozycji. Można tworzyć wiele baz danych (bez limitu).
 • Asystent Baza Danych posiada także możliwość grupowego importowania/aktualizowania danych z zewnętrznych plików np. CSV, XML czy DBF. Istnieje możliwość prowadzenia wielu baz jednocześnie.
 • Aplikacja Baza Danych wyposażona została w moduł dane kontaktowe, w których możemy przechowywać informacje o danych kontaktowych, finansach, historii kontaktów, dodawać załączniki.
 • Jest możliwość sortowania danych po zdefiniowanych kolumnach (alfabetycznie, rosnąco, malejąco), możliwość wyświetlania lub ukrycia kolumn na liście rekordów.
 • Zarządzanie użytkownikami – nadawanie uprawnień na poszczególne moduły programu lub uprawnień globalnych.
 • Program posiada moduły: dane kontaktowe, historia kontaktów, skrzynka pocztowa, projekty, zaplanowane zadania, zamówienia oraz wiele innych opcji.
 • Aplikacja ma wbudowaną skrzynkę pocztową, gdzie w jednym miejscu bez wychodzenia z programu, można wysłać e-maile do klientów.
 • Program automatycznie tworzy kopie bezpieczeństwa co zabezpiecza nas przed utratą danych oraz w szybki sposób możemy przenieść na inny komputer (odtwarzając z kopii bezpieczeństwa).
 • Kupując inne programy z serii Asystent są one kompatybilne ze sobą.
 • Możliwością programu jest to, że można dokupić licencje na dowolną ilość stanowisk, potrzebną w danej firmie.


Program posiada 3 wersje programu:

Wersja PRO - przeznaczona jest do pracy na jednym stanowisku (komputerze) – dostęp o bazy tylko z jednego programu (komputera).
Wersja BIZNES - przeznaczona jest do pracy w środowisku sieciowym – równoczesny dostęp do bazy z wielu stanowisk (komputerów).
Wersja MAX – jest to rozszerzona wersja BIZNES o dodatkowe moduły.
Wszystkie dane wprowadzone do wersji TESTOWEJ (TRIAL) programu pozostają niezmienione i przechodzą do wersji ZAREJESTROWANEJ (ZAKUPIONEJ) programu.
Do programu na okres 12 miesięcy dołączona jest pomoc techniczna (tickety) oraz aktualizacje do programu.
Szybki start - instrukcja do programu.
Program Asystent Baza Danych działa na wielu systemach Windows:

Na jakim systemie pracuje?


Windows Serwer


Windows 7


Windows 8


Windows XP


Windows Vista


Windows 10Dlaczego warto zakupić program?

Program Asystent Baza Danych w prosty sposób pomaga zarządzać danymi klientów. Można tworzyć kilka baz danych i do każdej z nich przypisać pracownika lub udostępnić bazę każdemu pracownikowi. Wszystkie dane oraz informacje są w jednym miejscu, a odszukanie danej informacji zajmuje kilka sekund.
Gdzie kupić program?

Program można zakupić na stronie Meteoryt.pl