ASYSTENT 2020

REJESTR URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH

Katalogowanie danych urządzeń medycznych itp.

Dla kogo jest dedykowany program Asystent Rejestr Urządzeń Medycznych?

Asystent Rejestr Urządzeń Medycznych to oprogramowanie przeznaczone dla przychodni lekarskich, prywatnych gabinetów medycznych, szpitali oraz wszelkich placówek z branży medycznej. Program został zaprojektowany z myślą o szczegółowym katalogowaniu danych urządzeń medycznych, kontroli terminów przeglądów urządzeń i oprogramowania.
Asystent Rejestr Urządzeń Medycznych 2020

Do czego służy program?

REJESTR


Program Asystent Rejestr Urządzeń Medycznych służy do ewidencji sprzętu medycznego

URZĄDZEŃ


Mamy możliwość tworzenia pełnej historii każdego urządzenia, wprowadzając ewidencję przeglądów wraz z przypomnieniem o kolejnym. W programie możemy przypisać firmy, które zajmują się serwisem urządzeń, ustawić datę obowiązującej gwarancji, przypisać użytkowników dla danego sprzętu.

MEDYCZNYCH


Teraz nadzór nad wszystkimi urządzeniami i sprzętami masz pod ręką. Przy sprzedaży sprzętu możesz sporządzić dla przyszłego nabywcy kartę urządzenia.

Możliwości programu

 • Asystent Rejestr Urządzeń Medycznych został zaprojektowany z myślą o szczegółowym katalogowaniu danych urządzeń medycznych, kontroli terminów przeglądów urządzeń i oprogramowaniu.
 • W przypisanych modułach można adnotować szczegółowe informacje o poszczególnych urządzeniach,
 • wyszczególniając takie aspekty jak między innymi: markę urządzenia, numery seryjne oraz ewidencyjne, dane o firmach serwisujących urządzenie.
 • Po wprowadzeniu wszystkich danych o sprzęcie, możemy na bieżąco opisywać wszelkie awarie urządzenia uwzględniając szczegółowe usterki.
 • Pozostawiamy je w bazie dla personelu, który zajmuje się serwisem sprzętu.
 • Korzystając z danego modułu, za pomocą pól do wprowadzania danych, firmy, które odpowiadają za serwis urządzeń uzyskując szybki kontakt, a co za tym idzie ekspresowe rozwiązanie awarii.
 • Funkcje powiadomień zagwarantują Ci przypomnienie o terminach serwisu, przeglądów urządzeń. Kontakt z serwisami, kontrahentami oraz pracownikami zapewnia wbudowany moduł skrzynki pocztowej oraz system powiadomień sms.
 • Poza operowaniem danymi na temat sprzętu, możemy wprowadzić do systemu dane ewidencyjne pracowników, pacjentów, którzy korzystają z danych urządzeń medycznych,
 • jakie usługi są świadczone przez owy sprzęt oraz określić systematyczność operacji na poszczególnym urządzenia.
 • Możliwości programu: paszport elektroniczny do urządzenia; kontrola opiekunów; protokoły przekazania sprzętu, raporty i statystyki; funkcje planowania zadań oraz przypomnień np. o terminie,
 • przeglądów urządzeń medycznych; ważnych spotkaniach; historia napraw, awarii; prowadzenie ewidencji sprzętu oraz pracowników; ewidencja korespondencji (dziennik korespondencyjny); pełna obsługa danych kontaktowych oraz łatwe wyszukiwanie informacji.
 • Aplikacja ma wbudowaną skrzynkę pocztową, gdzie w jednym miejscu bez wychodzenia z programu, można wysłać e-maile do klientów.
 • Program automatycznie tworzy kopie bezpieczeństwa co zabezpiecza nas przed utratą danych oraz w szybki sposób możemy przenieść na inny komputer (odtwarzając z kopii bezpieczeństwa).
 • Możliwością programu jest to, że można dokupić licencje na dowolną ilość stanowisk, potrzebną w danej firmie.


Program posiada 3 wersje programu:

Wersja PRO - przeznaczona jest do pracy na jednym stanowisku (komputerze) – dostęp o bazy tylko z jednego programu (komputera).
Wersja BIZNES - przeznaczona jest do pracy w środowisku sieciowym – równoczesny dostęp do bazy z wielu stanowisk (komputerów).
Wersja MAX – jest to rozszerzona wersja BIZNES o dodatkowe moduły.
Wszystkie dane wprowadzone do wersji TESTOWEJ (TRIAL) programu pozostają niezmienione i przechodzą do wersji ZAREJESTROWANEJ (ZAKUPIONEJ) programu.
Do programu na okres 12 miesięcy dołączona jest pomoc techniczna (tickety) oraz aktualizacje do programu.
Szybki start - instrukcja do programu.

Z filmu, który znajduje się po prawej stronie dowiesz się jak korzystać z podstawowych funkcji programu Asystent Rejestr Urządzeń Medycznych.

Jak dodać rekord w programie?
Jak zrobić wydruk?
Na jakim systemie pracuje?

Program Asystent Rejestr Urządzeń Medycznych działa na wielu systemie Windows:


Windows Serwer


Windows 7


Windows 8


Windows XP


Windows Vista


Windows 10Dlaczego warto zakupić program?

Program Asystent Rejestr Urządzeń Medycznych w łatwy sposób umożliwia gromadzenie informacji o sprzętach medycznych (zakupie, naprawie, kosztach naprawy), kontrolę nad przeglądami okresowymi oraz o stanie i ilości posiadanych urządzeń i sprzętów. W jednym miejscu przechowujemy informacje o posiadanych urządzeniach. Aplikacja jest prosta i intuicyjna w obsłudze i nie wymaga wiedzy informatycznej.
Gdzie kupić program?

Program można zakupić na stronie Meteoryt.pl