Asystent 2020

Oferty i Zapytania

Zobacz więcej

Dla kogo jest dedykowany program Asystent Oferty i Zapytania?

Pracujesz w sprzedaży? Jesteś odpowiedzialny za marketing w firmie? Doskonale wiesz jak ważna jest relacja z nowym klientem, ale także takim, z którym od lat robisz interesy. Zapewnij sobie i swoim pracownikom komfort, który uniemożliwi im zapomnienie o kliencie , który czeka na ofertę z Twojej firmy. Dodatkowo za pomocą oprogramowania Asystent utworzysz Kampanię dla swoich pracowników, w której mają określone cele do realizacji. Miej pełną kontrolę nad sytuacją swojej firmy. Asystent Oferty i Zapytania został utworzony dla każdego rodzaju firm małych, średnich i dużych firm.
Do czego służy program ?

 • Asystent Oferty i Zapytania służy głównie do szczegółowej ewidencji spraw związanych ze sprzedażą produktów, nadaje się do prowadzenia relacji z klientem.
 • Aplikacja daje możliwość projektowania, tworzenia, zarządzania, wydruku czy wysyłki ofert dla każdego klienta.
 • Dzięki kluczowemu modułowi „Oferty i Zapytania” osoba obsługująca program prowadzi kompleksowy nadzór nad zapytaniami ofertowymi dotyczącymi danych produktów, a także samych ofert kupna produktów.
 • Otrzymując zapytania i oferty możemy określić poziom prognozy transakcji, co może ułatwić nam ustawienie priorytetów, które mają wpływ na ergonomię pracy.


Tu podaj tekst alternatywny

Możliwości programu.

Dzięki programowi Asystent Oferty i Zapytania możemy szybko przygotować ofertę lub zamówienie i bezpośrednio z programu wysłać do klienta. Mamy możliwość dodawania załączników (zdjęcia, promocje, dodatkowe opisy czy rabaty). Dodatkową opcją jest zaznaczanie statusu dokumentu: np. wysłany, w realizacji, zrealizowany itp. W szybki i łatwy sposób tworzymy indywidualną ofertę dla klienta.
Główny element programu współpracuje z modułem Magazyn, w którym znajdują się wszystkie nasze produkty. Przy zapytaniach i ofertach od strony klienta możemy przypisać produkt pochodzący z Magazynu do danego zamówienia.
Kolejnym modułem jest Sprzedaż i Zakup, gdzie w prosty i szybki sposób stworzymy na podstawie oferty fakturę. W łatwy sposób rozliczymy się z klientem, ustalając terminy i warunki płatności. W programie mamy możliwość tworzenia raportów okresowych, dzięki, którym widzimy na jakim etapie współpracy jesteśmy z klientami.
Kluczową rzeczą w Asystencie Oferty i Zapytania jest baza danych kontaktowych, dzięki niej możemy stworzyć pełną dokumentację swoich kontrahentów, a także personelu zatrudnionego w firmie.
Za pomocą zintegrowanej skrzynki pocztowej, po jej konfiguracji, możemy z poziomu programu nawiązywać relacje z klientami, odpowiadać na ich zapytania, oferty, a także informować ich o realizacji zamówień.
Program automatycznie tworzy kopie bezpieczeństwa co zabezpiecza nas przed utratą danych oraz w szybki sposób możemy przenieść na inny komputer (odtwarzając z kopii bezpieczeństwa).
Kupując inne programy z serii Asystent są one kompatybilne ze sobą.
Możliwością programu jest to, że można dokupić licencje na dowolną ilość stanowisk, potrzebną w danej firmie.
Program posiada 3 wersje programu:

 • Wersja PRO - przeznaczona jest do pracy na jednym stanowisku (komputerze) – dostęp o bazy tylko z jednego programu (komputera).
 • Wersja BIZNES - przeznaczona jest do pracy w środowisku sieciowym – równoczesny dostęp do bazy z wielu stanowisk (komputerów).
 • Wersja MAX – jest to rozszerzona wersja BIZNES o dodatkowe moduły.
 • Wszystkie dane wprowadzone do wersji TESTOWEJ (TRIAL) programu pozostają niezmienione i przechodzą do wersji ZAREJESTROWANEJ (ZAKUPIONEJ) programu.
 • Do programu na okres 12 miesięcy dołączona jest pomoc techniczna (tickety) oraz aktualizacje do programu.


Szybki start - instrukcja do programu.

Aby dodać rekord w programie:
Aby zrobić wydruk:
Na jakim systemie pracuje?

Program Asystent Oferty i Zapytania działa na wielu systemach Windows:

 • Windows Serwer,
 • Windows 7,
 • Windows 8,
 • Windows XP,
 • Windows Vista oraz najnowszym Windows 10.


Dlaczego warto zakupić program?

Program Asystent Oferty i Zapytania to profesjonalny program, który daje możliwość szybkiego wystawiania ofert wraz z załącznikami oraz przyjmowanie zamówień od klientów. W jednym miejscu mamy bazę danych kontrahentów, możemy zarządzać magazynem oraz wystawiać faktury, rachunki czy paragony.
Dokument

Gdzie kupić program?

 • Program można zakupić na stronie Meteoryt.pl