ASYSTENT 2020

SERWIS I REKLAMACJE

Zobacz więcej

Dla kogo jest dedykowany program Asystent Serwis i Reklamacje?

Asystent Serwis i Reklamacje

Program Asystent Serwis i Reklamacje dedykowany jest do prowadzenia działu przyjmowania reklamacji czy obsługi serwisu. Może być wykorzystywany do prowadzenia serwisu komputerów oraz wszelkiego rodzaju innego sprzętu.
Do czego służy program ?

  • Asystent Serwis i Reklamacje to program do przyjmowania reklamacji, zleceń naprawy,
  • automatycznego nadawania numerów RMA i numerów rewersu, wydruku protokołów przyjęcia oraz wydania.
  • Program ma możliwość wprowadzania informacji o kosztach naprawy sprzętu.
  • Posiada zintegrowany moduł magazynu oraz sprzedaży dzięki czemu doskonale sprawdzi się w sklepie z branży IT, komputerowym prowadzącym serwis sprzętu komputerowego czy sklepie AGD, RTV.


Możliwości programu.

Program Asystent Serwis i Reklamacje składa się z wielu modułów m. in.: faktury, oferty, zamówienia, magazyn planowanie zadań czy rejestr urządzeń . Ich ilość jest zależna od wybranej wersji.

Podstawowy moduł oprogramowania to moduł do obsługi reklamacji, może on realizować wiele czynności tj. kontrola statusów zgłoszenia, wydruki protokołów przyjęcia do naprawy, wydania z naprawy, e-maile o zmianie statusów (poprzez zintegrowany system pocztowy) oraz możliwość wysyłania SMS, integracji z magazynem, wystawianie faktur oraz wydruk karty gwarancyjnej. Dodatkowym atutem aplikacji jest tworzenie własnych pól, w których można przechowywać dane (są dostępne na wydrukach). Możliwość dodania kodów kreskowych, nr seryjnych czy symbolu urządzenia oraz wyszukiwanie po tych kodach.

Funkcją programu jest dodawanie przypomnień do zgłoszeń serwisowych, zliczanie wartości zgłoszeń serwisowych oraz rewersów do urządzeń. Definiowanie osoby wprowadzającej zgłoszenie i oddziału realizującego zgłoszenie oraz skanowanie bezpośrednio do programu i dodawanie załączników. Program automatycznie tworzy kategorie załączników.
Mamy możliwość wydruku raportów z realizacji rewersów (przez zakładkę historia napraw) oraz statystyk zgłoszeń serwisowych.
Możemy definiować własne pola w zgłoszeniu oraz zapisywanie wniosków po analizie, uwag czy informacji o dostarczonych dodatkach do sprzętu.

Program automatycznie tworzy kopie bezpieczeństwa co zabezpiecza nas przed utratą danych oraz w szybki sposób możemy przenieść na inny komputer (odtwarzając z kopii bezpieczeństwa). Kupując inne programy z serii Asystent są one kompatybilne ze sobą.


Możliwością programu jest to, że można dokupić licencje na dowolną ilość stanowisk, potrzebną w danej firmie.
Program rozgranicza się na 3 wersje programu:

  • Wersja PRO - przeznaczona jest do pracy na jednym stanowisku (komputerze) – dostęp o bazy tylko z jednego programu (komputera).
  • Wersja BIZNES - przeznaczona jest do pracy w środowisku sieciowym – równoczesny dostęp do bazy z wielu stanowisk (komputerów).
  • Wersja MAX – jest to rozszerzona wersja BIZNES o dodatkowe moduły.
  • Wszystkie dane wprowadzone do wersji TESTOWEJ (TRIAL) programu pozostają niezmienione i przechodzą do wersji ZAREJESTROWANEJ (ZAKUPIONEJ) programu.
  • Do programu na okres 12 miesięcy dołączona jest pomoc techniczna (tickety) oraz aktualizacje do programu.


Szybki start - instrukcja do programu.

Aby dodać rekord w programie :
Aby zrobić wydruk:
Na jakim systemie pracuje?

Program Asystent Serwis i Reklamacje
działa na wielu systemach Windows :
Windows Serwer, Windows 7, Windows 8, Windows XP, Windows Vista oraz najnowszym Windows 10.
Dlaczego warto zakupić program?

Program Asystent i Reklamacje sprawia, że zarządzanie reklamacjami, przeglądami oraz obsługi serwisu staje się proste. W programie w łatwy sposób wyszukasz produkt przyjęty do serwisu czy oddany klientowi. Cały proces obsługi reklamacji przebiega szybko i sprawnie. Program posiada wiele funkcjonalności i modułów, ponieważ serwis to nie tylko reklamacje i naprawy ale również zamówienia, magazyny, sprzedaż i wiele innych.
Gdzie kupić program?

  • Program można zakupić na stronie Meteoryt.pl