Faktury, rachunki, paragony

ASYSTENT FAKTURA 2020

Do czego służy program?

Program służy do wystawiania faktur, rachunków i paragonów oraz wszystkich czynności związanych z fakturowaniem. Aplikacja obsługuje dowolną liczbę kont bankowych, dowolną ilość magazynów. Nie posiada limitów na ilość wprowadzonych danych. Posiada możliwość wysyłania faktur poprzez zintegrowanego klienta pocztowego co daje dużą oszczędność czasu. Program współpracuje z drukarkami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych.
Asystent Faktura

Dla kogo jest dedykowany program Asystent Faktura?

 • Program dla firm do wystawiania faktur
 • rachunków i paragonów spełniający wymogi narzucane przez rynek
 • Obsługuje pliki JPK (w zakresie sprzedaży)
 • łatwY w obsłudze, intuicyjny interfejs
 • ułatwi i usprawni działanie każdej firmy
 • wersja Max posiada wiele modułów np. magazyn, dokumenty kasowe, wyciągi bankowe itp.


Możliwości programu.

Aplikacja oferuje wiele możliwości związanych z prowadzeniem firmy. Łatwy sposób wystawiana faktur sprzedaży i zakupu, wystawiania paragonów, KP, KW, noty korygujące. Program kontroluje stany magazynowe. Wystawianie faktur od cen brutto lub netto. Sprzedaż produktów z magazynu według kolejności FIFO, LIFO i innych. Aplikacja jest zintegrowana z modułem zamówień oraz ofert, dzięki czemu można obsłużyć w pełni proces sprzedaży oferty przez zamówienie i wystawienie faktury. Daje możliwość drukowania wielu raportów np. VAT, raportów sprzedaży, zysku, kasowych, spis z natury do formatu PDF.
Wysyłanie faktur poprzez zintegrowany klient e-mailem. Mamy kontrolę nad wystawionymi fakturami czy jest wysłana/opłacona z uwzględnieniem daty. Możemy dodać komentarz na fakturze przed podpisem lub po podpisie oraz dodać załączniki do faktur oraz innych dokumentów sprzedażowych. Importowanie danych (produktów) bezpośrednio do faktury z innych baz danych oraz plików DBF i CSV. Możemy wydrukować koperty z poziomu faktury oraz podgląd adresu bezpośrednio na mapie. Program automatycznie tworzy kopie bezpieczeństwa co zabezpiecza nas przed utratą danych oraz w szybki sposób możemy przenieść na inny komputer (odtwarzając z kopii bezpieczeństwa). Możliwością programu jest to, że można dokupić licencje na dowolną ilość stanowisk, potrzebną w danej firmie.
Kupując inne programy z serii Asystent są one kompatybilne ze sobą.
Program posiada 4 wersje programu:

 • Wersja START - przeznaczona jest do pracy na jednym stanowisku (komputerze) – dostęp o bazy tylko z jednego programu (komputera).
 • Wersja PRO - przeznaczona jest do pracy na jednym stanowisku (komputerze) – dostęp o bazy tylko z jednego programu (komputera).
 • Wersja BIZNES - przeznaczona jest do pracy w środowisku sieciowym – równoczesny dostęp do bazy z wielu stanowisk (komputerów).
 • Wersja MAX – jest to rozszerzona wersja BIZNES o dodatkowe moduły.
 • Wszystkie dane wprowadzone do wersji TESTOWEJ (TRIAL) programu pozostają niezmienione i przechodzą do wersji ZAREJESTROWANEJ (ZAKUPIONEJ) programu.
 • Do programu na okres 12 miesięcy dołączona jest pomoc techniczna (tickety) oraz aktualizacje do programu.


Szybki start - instrukcja do programu

1. Aby dodać rekord w programie :
2. Aby zrobić wydruk:
Dlaczego warto zakupić program?

 • Asystent Faktura jest łatwą w obsłudze aplikacją do wystawiania faktur, rachunków i paragonów, dokumentów magazynowych, raportów i wiele innych
 • Posiada wiele modułów, które ułatwiają pracę firmy.
 • Do programu dołączona jest pomoc naszych konsultantów. Można z poziomu programu zadać pytanie dotyczące pracy programu.
 • Z naszym programem zwiększysz wydajność swojej firmy.


Na jakim systemie pracuje?

Program Asystent Faktura działa na wielu systemach Windows :

Windows Serwer, Windows 7, Windows 8, Windows XP, Windows Vista oraz najnowszym Windows 10.
Gdzie kupić program?

Program można zakupić na stronie Meteoryt.pl

Asystent Faktura

Zadzwoń do nas

Dział Sprzedaży

tel. +48 89 623 26 22
tel. +48 502 258 020
tel. +48 89 506 55 57
od poniedziałku do piątku
od 8:00 - 16:00


Obsługa Techn.

UWAGA, POMOC TECHNICZNA DOSTĘPNA TYLKO Z POZIOMU PROGRAMU
POMOC WYKONYWANA JEST TYLKO DLA KLIENTÓW Z AKTUALNĄ WERSJĄ PROGRAMU 2018/2017