ASYSTENT 2020

AKTA OSOBOWE

Archiwizacja pełnej dokumentacji pracowników

Do czego służy program?

Aplikacja Asystent Akta Osobowe jest przeznaczona do prowadzenia kartoteki akt osobowych pracowników. Nie trzeba prowadzić stosów segregatorów z dokumentacją pracowniczą. Można zaoszczędzić dużo czasu prowadząc dokumentację w naszym programie.
Zobacz więcej
Asystent Akta Osobowe

Dla kogo jest dedykowany program Asystent Akta Osobowe?

  • Program Asystent Akta Osobowe dedykowany jest dla każdej firmy, która prowadzi dokumentację pracowniczą osób zatrudnionych.


Możliwości programu.

Asystent Akta Osobowe to narzędzie przydatne w każdej firmie. Wszystkie dane dotyczące zatrudnienia w Twojej firmie dostępne masz od ręki. Program oferuje podgląd w historię zatrudnienia danego pracownika, przebieg zatrudnienia, w umowę o pracę (termin wygaśnięcia umowy), w ilość urlopów wykorzystanych i niewykorzystanych (program na bieżąco wylicza ilość pozostałego urlopu do wykorzystania przez pracownika), w badania lekarskie, ubezpieczenia, dane o rodzinie, odbyte kursy i szkolenia, doświadczenia zawodowe czy osoby kontaktowe. W przejrzysty sposób pokaże ważne terminy pracowników dzięki czemu dział kadr będzie w stanie wcześniej poinformować swojego przełożonego o danej sprawie. Program posiada dodawanie załączników w odpowiednich kategoriach typu A, B, C do akt oraz zdjęć pracownika. Aplikacja tworzy kopię bezpieczeństwa danych w programie oraz daje możliwość przeniesienia bazy danych na inny komputer (odtwarzając kopię bezpieczeństwa).
Program posiada 3 wersje programu:

  • Wersja PRO - przeznaczona jest do pracy na jednym stanowisku (komputerze) – dostęp o bazy tylko z jednego programu (komputera).
  • Wersja BIZNES - przeznaczona jest do pracy w środowisku sieciowym – równoczesny dostęp do bazy z wielu stanowisk (komputerów).
  • Wersja MAX – jest to rozszerzona wersja BIZNES o dodatkowe moduły.
  • Wszystkie dane wprowadzone do wersji TESTOWEJ (TRIAL) programu pozostają niezmienione i przechodzą do wersji ZAREJESTROWANEJ (ZAKUPIONEJ) programu.
  • Do programu na okres 12 miesięcy dołączona jest pomoc techniczna (tickety) oraz aktualizacje do programu.


Szybki start - instrukcja do programu.

1. Aby dodać rekord w programie :
2. Aby zrobić wydruk:
Dlaczego warto zakupić program?

  • W przejrzysty sposób widzimy wszystkie dokumenty i sprawy związane z pracownikiem
  • Program dba o płynność działania twojej firmy o zoptymalizuje koszty
  • Możesz zarządzać zasobami ludzkimi w swojej firmie na najwyższym poziomie.


Na jakim systemie pracuje?

Program Asystent Akta Osobowe działa na wielu systemach Windows : Windows Serwer, Windows 7, Windows 8, Windows XP, Windows Vista oraz najnowszym Windows 10.
Gdzie kupić program?

  • Program można zakupić na stronie Meteoryt.pl